Arkitekttjenester

Arealplanlegging

Byggeteknisk prosjektering

Arcon Prosjekt AS tilbyr arkitekttjenester og arealplanlegging av høy kvalitet i Trøndelag, Nordland og Troms

Ta kontakt

Kompetanse

Arcon Prosjekt AS – din arkitekt i Trøndelag, Nordland og Troms.

Arcon Prosject AS er et prosjekteringsfirma med hovedkontor i Namsos og avdelingskontor i Verdal. Vårt hovednedslagsfelt omfatter i hovedsak Trøndelag, Nordland og Troms.

Vi har gjennom over 20 års drift opparbeidet oss meget god kompetanse både generelt og mht lokal kunnskap for gjennomføring av prosjekter.
Vårt geografiske arbeidsområde er hovedsaklig Trøndelag og Nordland/Troms. Hos Arcon Prosjekt AS arbeider sivilarkitekter, sivilingeniører, prosjektledere, ingeniører, tekniske tegnere, samt sekretær.
Kontorets kvalitetssystem bygger på Arkitektbedriftenes ”Modell for arkitektkontorets kvalitetssystem”.

Vi tilbyr følgende tjenester:

  • Arkitekttjenester

  • Arealplanlegging

  • Reguleringsarbeider

  • Prosjektadministrasjon

  • Prosjekteringsarbeider byggeteknikk (RIB)

  • Utarbeidelse av tilbud-/anbudsdokumenter for innhenting av tilbud

  • Oppfølging mot byggherrer/kontrahering

  • Byggeledelse

  • Byggherreombud-oppgaver

  • Ivaretakelse av komplette søkerfunksjoner som ansvarlig søker

  • Ivaretakelse av komplette “prosjekteringspakker” ved innkjøp av RIV/RIE

Om oss

Arcon Prosjekt AS – din arkitekt i Trøndelag, Nordland og Troms

Arcon Prosjekt AS er et kombinert arkitekt og rådgivende ingeniørkontor.

Vi ønsker å være en aktør med en høy kvalitet på våre tjenester. Gjennom et nært samarbeid mellom ulike yrkeskategorier og vår oppdragsgiver ønsker vi å skape en merverdi i hvert prosjekt: Resultatet skal være fagmessig, solid, arkitektonisk riktig og i samsvar med oppdragsgivers krav og forventninger.
Vi ønsker å bidra til å bygge et bærekraftig samfunn.

Firmaet ble etablert i 1991 og har i dag ca 20 ansatte.
Selskapet har hovedkontor i Namsos og avdelingskontor i Verdal, og I tillegg er Trøndelag, Nordland og Troms en del av vårt hovednedslagsfelt.

Har du spørsmål eller en forespørsel?

Kontakt oss

Våre ansatte

Jørgen Wien
Jørgen Wien
Daglig leder/ Sivilingeniør MRIF
Mobil: 904 00 502
E-post: jorgen@arcon.no
Alf Rune Strømhylden
Alf Rune Strømhylden
Leder prosjekt og forretningsutvikling Sivilingeniør MRIF
Mobil: 908 49 187
E-post: rune@arcon.no
Ingunn Ottesen
Ingunn Ottesen
Sekretær
Tlf: 74 21 65 65
E-post: ingunn@arcon.no
Ove Gunnar Moen
Ove Gunnar Moen
Ingeniør
Mobil: 975 01 673
E-post: ove@arcon.no
Marion Fust Sæternes
Marion Fust Sæternes
Sivilarkitekt MNAL
Mobil: 970 19 507
E-post: marion@arcon.no
Gyda Løken
Gyda Løken
Sivilarkitekt MNAL
Mobil: 981 11 291
E-post: gyda@arcon.no
Magne Lysberg
Magne Lysberg
Sivilingeniør MRIF
Mobil: 480 99 850
E-post: magne@arcon.no
Eilif Myren
Eilif Myren
Sivilarkitekt MNAL
Mobil: 915 26 798
E-post: eilif@arcon.no
Åge Nilsen
Åge Nilsen
Arkitekt assistent / Ingeniør
Mobil: 901 97 149
E-post: aage@arcon.no
Øyvind Kristiansen
Øyvind Kristiansen
Ingeniør
Mobil: 412 53 369
E-post: oyvind@arcon.no
Bjarne Iversen
Bjarne Iversen
IT-ansvarlig / Teknisk tegner
Mobil: 979 57 247
E-post: bjarne@arcon.no
Geir Ove Torgersen
Geir Ove Torgersen
Ingeniør
Mobil: 90 25 98 59
E-post: geir.ove@arcon.no
Morten Dahl
Morten Dahl
Dak-operatør / Teknisk tegner
Mobil: 941 32 066
E-post: morten@arcon.no
Torbjørn Høyen
Torbjørn Høyen
Sivilingeniør MRIF
Mobil: 908 39 041
E-post: torbjorn@arcon.no
Berit Øren Kjærstad
Berit Øren Kjærstad
Teknisk tegner
Mobil: 900 37 188
E-post: berit@arcon.no
Mathias Strøm
Mathias Strøm
Sivilingeniør
Mobil: 993 14 599
E-post: mathias@arcon.no
Sven Georg Ingulfsvann
Sven Georg Ingulfsvann
Ingeniør
Mobil: 901 80 836
E-post: sven@arcon.no
Tone Merete Sørli
Tone Merete Sørli
Master of Arts in Architecture
Mobil: 4136 0357
E-post: tone@arcon.no
Preben Hole Aakervik
Preben Hole Aakervik
Ingeniør
Mobil: 98663036
E-post: preben@arcon.no
Illona Strøm
Illona Strøm
Teknisk tegner
Mobil: 74216565
E-post: illona@arcon.no
Tonje Karin Nyrud
Tonje Karin Nyrud
Master of Architecture
Mobil: 900 41 652
E-post: tonje@arcon.no
Johan Lysberg
Johan Lysberg
Student
Mobil: 950 60 981
E-post: johan@arcon.no
Kristian Oksdøl
Kristian Oksdøl
Ingeniør
Mobil: 909 44 134
Epost: kristian@arcon.no
Fredrik Lian
Fredrik Lian
Arealplanlegger
Mobil: 901 41 688
Epost: fredrik@arcon.no
Sondre Sandberg
Sondre Sandberg
Ingeniør
Mobil: 4804 5401
E-post: sondre@arcon.no
Jan-Christer Torvik
Jan-Christer Torvik
Sivilingeniør- Geomatikk
Mobil: 959 22 470
E-post: jan-christer@arcon.no